NEVV CLOUD


Wszystkie aplikacje potrzebne do sprawnej i wygodnej pracy - zintegrowane w jednym systemie, z dostępem poprzez przeglądarkę i lokalnie na komputerze.

Mobilność na miarę dzisiejszych czasów

Korzystasz z kilku urządzeń? NEVV CLOUD na bieżąco kontroluje wprowadzone zmiany, synchronizując je z Twoimi urządzeniami. Zapomnij o przenośnych dyskach i drogich usługach online.

Wszystko w jednym oknie

Pełna integracja z Microsoft Exchange. Dostęp do aplikacji edycji dokumentów, Plików Excel, Word, Power Point. Dodatkowo poczta, kalendarze, zadania, grupowe czaty, oraz przestrzeń dyskowa z backupem Twoich urządzeń - i wiele więcej. Twoje biuro przestanie Cię ograniczać. Masz je pod ręką, gdziekolwiek jesteś.

Integracja z Microsoft Exchange

Stworzone przez Ciebie wydarzenie w kalendarzu zsynchronizuje się na wszystkich podłączonych urządzeniach. Tak samo jak kontakty czy zadania. Dzięki temu nie musisz być przy komputerze aby sprawdzić swój kalendarz, pocztę czy pliki.

Deck. Twórz, zarządzaj, przydzielaj

Twórz i przydzielaj zadania pracownikom. Nadawaj im priorytety, czas wykonania i na bieżąco sprawdzaj postępy. Kontrola czasu nigdy nie była taka prosta.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Wiemy, że infrastruktura firmy zbudowana na jednym systemie musi być bezpieczna. Dlatego NEVV CLOUD opiera się na najnowszych systemach bezpieczeństwa. Cała usługa jest backupowana, a dostęp do niej może być zabezpieczony za pomocą dwuetapowej weryfikacji. Nasza usługa wspiera autoryzację kluczami sprzętowymi Yubico.

Synchronizacja z Twoimi urządzeniami

Wybrane katalogi synchronizują się na Twoich urządzeniach automatycznie a wprowadzone przez Ciebie, lub Twoich pracowników zmiany w plikach natychmiast są aktualizowane z serwerem. Nasza usługa wspiera pracę w czasie rzeczywistym na jednym pliku przez wiele osób.

Cała firma w kilku MB

Dzięki usłudze VirtualFiles NEVV CLOUD jest szybsza od innych usług opartych na chmurze. Pobierasz jedynie pliki na których pracujesz, oszczędzając czas na synchronizację, miejsce na Twoim komputerze i transfer Twojej sieci. Klient synchronizacji dostępny jest na platformy Windows, Mac oraz Linux.

NEVV

Wbudowany pakiet Office

Zapomnij o drogich licencjach na każde urządzenie w Twojej firmie. Twórz, edytuj i udostępniaj bezpośrednio z chmury. NEVV CLOUD posiada zintegrowany pakiet oprogramowania biurowego do edycji plików typu Word, Excel i PowerPoint dostępnego online i offline.

NEVV

Spotkajmy się online

NEVV CLOUD to także zamknięty czat firmowy. Twórz pokoje i grupy, lub rozmawiaj z jedną osobą. Możesz rozpoczynać rozmowy tekstowe, audio i video, oraz zapraszać osoby spoza firmy do czatów za pośrednictwem linku zewnętrznego z poziomu komputera lub dedykowanej aplikacji na Android i iOS.

Pogubiłeś się? Nie szkodzi

Usunięty plik bez problemu odzyskasz jednym kliknięciem. Sprawdzaj i kontroluj swoją aktywność, lub aktywność Twoich pracowników. 

KOMUNIKACJA

-Przestrzenie robocze projektu
-Czat zespołowy
-Wideokonferencje
-Zarządzanie dokumentami
-Grupy ekstranetowe dla użytkowników zewnętrznych i współpraca za pośrednictwem wbudowanej poczty elektronicznej.

ZARZĄDZANIE CZASEM I KONTROLA ZADAŃ

-Tworzenie, nadzór i kontrola zadań
-Przypomnienia i powiadomienia
-Pełna integracja kalendarzy, kontaktów, zadań z Microsoft Exchange® i Active Directory®
-Udostępnianie poszczególnych zadań poszczególnym grupom lub użytkownikom

PLIKI I BACKUP DANYCH

-Backup wszystkich komputerów w firmie
-Udostępnianie plików i folderów poszczególnym grupom lub użytkownikom,
-Dostęp do danych z poziomu przeglądarki
-Obsługiwana większość popularnych formatów *ms office, pdf, graficznych i video
-Przywracanie usuniętych danych jednym kliknięciem

PROSTOTA I DOSTĘPNOŚĆ

-Desktopowa aplikacja na bieżąco synchronizuje Twoje pliki, są zawsze gdy ich potrzebujesz
-Aplikacje dedykowane komputerom na platformy macOS, Windows, Linux
-Aplikacje dedykowane urządzeniom mobilnym iOS, Android
-Aplikacje mobilne dla firmowej komunikacji, tekstowej, audio i video

Poproś o bezpłatną wersję demo NEVV CLOUD, lub zadaj nam kilka pytań.

Adres firmy

Ul. Szczęsna 26
02-454, Warsaw
Poland