NEVV STUDIO

Stworzenie strony

Dzięki skorzystaniu z oferty NEVV strona Twojej firmy będzie zgodna z najnowszymi trendami panującymi w Internecie. Możesz skorzystać z dostępnych układów i dostosować je do własnych potrzeb. My gwarantujemy szybkość realizacji zlecenia zgodnego z Twoimi indywidualnymi preferencjami. 

Opieka nad stroną

Każda tworzona przez nas strona posiada dedykowanego opiekuna, który zajmuje się wprowadzaniem zmian i aktualizacji. Dzięki nam, nie będziesz już musiał poświęcać swojego czasu na opiekę nad stroną i będziesz mógł się skupić na tym, co naprawdę ważne – na prowadzeniu swojej firmy.

Bezpieczeństwo

Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam wypracować skuteczne systemy ochrony, dzięki którym jesteśmy w stanie zdecydowanie obniżyć ryzyko wystąpienia ataków. Wszystkie projektowane przez nas strony www posiadają certyfikat SSL, który chroni stronę Twojej firmy, oferując szyfrowaną transmisję danych, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i poufności wszystkich przesyłanych drogą elektroniczną danych.

Własne, dedykowane serwery

NEVV posiada własne, dedykowane serwery na strony internetowe klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy stopień bezpieczeństwa i najniższe ceny hostingu domen, oraz przestrzeni na dane.

Mobilność

Wszystkie projektowane przez nas strony internetowe są responsywne. Technologia RWD sprawia, że wygląd i układ strony są automatycznie dostosowywane do wielkości wyświetlacza komputera, tabletu lub telefonu.

Jak tworzymy Twoją stronę?

Planujemy

Kontaktujemy się z Tobą i przeprowadzamy wywiad, aby dobrze poznać potrzeby i ustalić priorytety.

Projektujemy

Na podstawie wywiadu i zebranych wytycznych tworzymy projekt graficzny Twojej strony internetowej.

Programujemy

Łączymy grafikę i treści w całość oraz dbamy, by strona wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu.

Testujemy

To etap, na którym upewniamy się, że Twoja strona WWW spełnia wysokie wymagania, które sobie wyznaczyliśmy.

Przekazujemy do akceptacji

Jeszcze przed publikacją strony w sieci przekazujemy Ci gotowy projekt do wglądu i akceptacji.

Wdrażamy

Czas na radość z własnej strony internetowej! Publikujemy Twoją witrynę w Internecie.

Poznaj nasze realizacje

Poznaj ofertę NEVV STUDIO

Tworzenie stron www

Wykonamy stronę firmową, która sprosta oczekiwaniom klientów i będzie ważnym elementem budującym profesjonalny wizerunek. Stworzymy projekt witryny zawierającej do 10 podstron - MultiPage, lub stronę OnePage, na której odwiedzający dowiedzą się wszystkiego o Twojej ofercie bez wchodzenia na dodatkowe podstrony. Wystarczy wygodnie przewijać, aby poznać Twoje usługi lub produkty.

Tworzenie e-sklepów

Możemy przygotować Twój sklep internetowy oparty na rozwiązaniu PrestaShop. Wystarczy, że dasz nam swoje wytyczne, a my zajmiemy się całą resztą. Otrzymasz sklep online gotowy do sprzedaży, który swoją intuicyjnością sprawi - że pokochasz sprzedawać.

Pozycjonowanie stron

Wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania przekładają się na większą liczbę odwiedzin. Im wyższa pozycja domeny w wyszukiwarce, tym więcej zanotuje ona wejść. To z kolei zapewnia także wzrost rozpoznawalności marki i zdobycie przewagi nad konkurencją. Strona, która często pojawia się w wynikach wyszukiwania, jest lepiej zapamiętywana przez potencjalnych klientów.

Hosting www

Hosting dla firm musi być niezawodny i elastyczny. Powinien jednocześnie zapewniać ciągłość usług oraz dynamicznie dostosowywać się do Twoich pomysłów na rozwój oferty firmy. Ważnym aspektem jest również prędkość ładowania strony WWW. Nikt nie lubi wolno ładujących się stron internetowych, dlatego to, jaki hosting firmowy wybierzesz, ma duże znaczenie dla twojego biznesu.

Certyfikaty SSL

SSL jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych. Przyjął się jako standard szyfrowania na stronach WWW. Certyfikat SSL chroni transakcje i zabezpiecza przesyłane przez pocztę i stronę WWW informacje, takie jak hasła, loginy, dane osobowe itp.

Obsługa poczty e-mail

Wysyłając maile czy faktury z poczty firmowej, budujesz swoją markę i rozpoznawalność. Adres firmowy dobrze prezentuje się na wizytówkach i innych materiałach marketingowych. NEVV zapewni Ci wygodny system obsługi poczty z dostępem przez przeglądarkę.

Dlaczego NEVV?

3-mce gwarancji

Na każdą stworzoną przez nas stronę lub sklep internetowy.

Szeroki wachlarz usług

Od własnego hostingu po system 
poczty e-mail.

Bezpieczeństwo

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas jak zapewnić odpowiedni poziom ochrony.

Skontaktuj się z nami

Poproś o bezpłatną wycenę swojej strony, lub zadaj nam kilka pytań.

Adres firmy

Ul. Szczęsna 26
02-454, Warsaw
Poland